VMRJ-CUP 28.02.2015 / VIP 27.02.2015

Järjestyspaikkana Temareef arabians / Vastuuhenkilö Paulo L.

- Yhteen luokkaan otetaan rajattomasti osallistujia.
- Yksi hevonen saa osallistua vain yhteen luokkaan/kilpailu.
- Yksi omistaja voi tuoda max 10 hevosta/luokka.
- Luokat tuomaroidaan lyhyellä arvonnalla ja ne tulevat osallistujien päälle.
- Kaikki luokat ovat ihanneaikamatkoja!
- Kilpailut ovat VMRJ:n alaiset, osallistu vasta kutsun ollessa kalenterissa.

- 4-vuotias hevonen saa osallistua korkeintaan 15 km ihanneaikamatkalle.
- 5-vuotias saa osallistua korkeintaan 30 km matkalle.
- Yli 100km matkoilla hevosen on oltava vähintään 8-vuotias.
- Nopeuskilpailuissa hevosen on oltava vähintään 5-vuotias.
- Tarkista muut osallistumisrajoitukset VMRJ:n säännöistä.

Osallistumismuoto
Osallistumiset osoitteeseen temareefarabians@hotmail.com otsikoksi "VMRJ-CUP", muodossa:

Luokan nro.
Ratsastaja - Ratsu <*br>

Esimerkki:

Luokka 1
Paulo L. - La Rochefort ox <*br>

Poista tähti

Luokat
1. 15km
2. 30km
3. 50km
4. 80km
5. 120km
6. 145km
7. 160km

Osallistujat

1. 15km
1. Augusta - Nimetön Veijari 20p
2. Pierre - Just One Predators 18p
3. Pierre - Give Me Penguins 16p
4. Lashrael - Hravmere 14p
5. Tinúvel - DD Grammar Nazi 12p
6. Pierre - Shawanes Total Output 10p
7. Lashrael - Alysmere 8p
8. Tinúvel - Herring Chaksiz 6p
9. lottis (VRL-13831) – Serdtsevina 4p
10. lottis (VRL-13831) – Belosnežka 2p
11. Tinúvel - DD Freeman 2p
12. Break - Love Affair Fik 2p
13. Pierre - Light Jets Up 2p
14. Paulo L. - Sunspotting 2p
15. Pierre - Up 'N Ducks 2p
16. Lashrael - Mildrithmere 2p
17. lottis (VRL-13831) – Fakirpelvan 2p
18. Paulo L. - Temareefin Aestol 2p
19. lottis (VRL-13831) – D’yavol 2p
20. Paulo L. - Adila al Temareef ox 2p
21. Pierre - Wild & Divine 2p
22. lottis (VRL-13831) – Smert’ ot Granitsy 2p
23. lottis (VRL-13831) – Rozaliya 2p
24. Paulo L. - Treble 2p
25. Pierre - Hear Hurricanes Now 2p
26. Tinúvel - DD Nessa 2p
27. Tinúvel - DD Captain Hook 2p
28. Pierre - Pink About It 2p
29. Pierre - Tip Toeing Radon 2p
30. Paulo L. - Malakeh al Najya ox 2p
31. Lashrael - Gisilmere 2p
32. Tinúvel - Megamind 5594 2p
33. Tinúvel - DD Dabaraly 2p
34. Tinúvel - Mind Blower 5594 2p

Hylätyt:
Paulo L. - Hafeez al Najya ox
Paulo L. - Temareefin Arizona Sky
Tinúvel - DD Shadow Hunter
Pierre - In The Bay Lightning
Break - Sweetheart Yemn
Paulo L. - Malakah al Najya ox
lottis (VRL-13831) – Beloglazova
Lashrael - Gojamere
Tinúvel - Bahia Blanca SNAK

2. 30km
1. Tinúvel - Taste of Ink 5594 xx 20p
2. Paulo L. - Bambina 18p
3. Tinúvel - CRH Eat My Shorts! 16p
4. Paulo L. - Qutb In'am al Qadir ox 14p
5. Tinúvel - Akulina 5594 12p
6. Tinúvel - CRH Bethanne 10p
7. Paulo L. - Cinhook's Bay Leaf 8p
8. Tinúvel - Afrikan 5594 6p
9. Paulo L. - RWR As you wish 4p
10. Tinúvel - Karstark Vegas xx 2p
11. Tinúvel - Atallah al Temareef ox 2p
12. Ireth - Akimon Pelez 2p
13. Paulo L. - Jathibiyya 2p
14. Pierre - Cascade 2p
15. Tinúvel - Irinushka Dunya 2p
16. Paulo L. - Sir Braxton 2p

Hylätyt:
Tinúvel - DD Yekaterina
Ireth - Priâtnyj Dzentl'men
Paulo L. - Bahija Fahd
Paulo L. - Ashraqat el Asad
Tinúvel - Egyptian Gold Vegas xx

3. 50km
1. Paulo L. - Zafirah ox 20p
2. Pierre - Another Way Out 18p
3. Pierre - Q-tip Arcee 16p
4. Pierre - Up 'N Away 14p
5. Pierre - Red Wings Way Out 12p
6. Tinúvel - DD Daniil 10p
7. Tinúvel - Angelica 5594 8p
8. Lashrael - Arochmere 6p
9. Pierre - Still Islanders 4p
10. Pierre - Blackhawks Down 2p
12. Pierre - Give Me A Sign 2p
13. Pierre - Wretched & Divine 2p
14. Paulo L. - Kizomara Warza ox 2p
15. Pierre - Beat Blue Jackets 2p

Hylätyt:
Paulo L. - Alisha al Shadiya ox
Tinúvel - DD Durmus Perisde
Pierre - Lost In The Flames
Ireth - Anwar Damis ox

4. 80km
1. Pierre - Avalanche and Alive 20p
2. Paulo L. - Eligia z Trze ox 18p
3. Pierre - City of Senators 16p
4. Paulo L. - Shiaril al Nimd ox 14p
5. Pierre - Todavia 12p
6. Pierre - In The End 10p
7. Lashrael - Hehruna 8p
8. Pierre - Lost in the Echo 6p
9. Pierre - Don Jarau 4p
10. Paulo L. - DD Princess 2p
11. Pierre - Twin Twist Elita One 2p
12. Paulo L. - Red Ball 2p
13. Paulo L. - Janan al Qadir ox 2p
14. Pierre - Castle of Canucks 2p
15. Ireth - BT My Doret ox 2p

Hylätyt:
Pierre - Avalanche and Alive
Pierre - Takin' Back My Blues
Tinúvel - Fallen Angel al Daydream ox
Pierre - Clone Lass Doublecross

5. 120km
1. Paulo L. - Mscislaw z Trze ox 10p
2. Paulo L. - Nieprzytomny ox 8p
3. Paulo L. - DD That's True 6p
4. Lashrael - Ptolemei DAWA 4p
5. Lashrael - Ysgyn 2p
6. Paulo L. - La Rochefort ox 2p
7. Lashrael - Rodericmere 2p
8. Paulo L. - Khalisah Amal al Najya ox 2p

Hylätyt:
Lashrael - Azario
Lashrael - Rodlam

6. 145km
1. Lashrael - DD Gongur Jady 10p
2. Lashrael - Yetune 8p
3. Lashrael - Sarch 6p
5. Lashrael - Gurban 4p
6. Pierre - Beat It 2p
8. Lashrael - Hanrel 2p

Hylätyt:
Lashrael - DD Ylgamak Burgut
Lashrael - Tarcil

7. 160km
1. Paulo L. - Aschan Maruzel ox 10p
2. Pierre - B Crash Ion 8p

Hylätyt:
Paulo L. - Przemyslaw z Trze ox