VMRJ-CUP 31.05.2015 / VIP 30.05.2015

Järjestyspaikkana Temareef arabians / Vastuuhenkilö Paulo L.

- Yhteen luokkaan otetaan rajattomasti osallistujia.
- Yksi hevonen saa osallistua vain yhteen luokkaan/kilpailu.
- Yksi omistaja voi tuoda max 10 hevosta/luokka.
- Luokat tuomaroidaan lyhyellä arvonnalla ja ne tulevat osallistujien päälle.
- Kaikki luokat ovat ihanneaikamatkoja!
- Kilpailut ovat VMRJ:n alaiset, osallistu vasta kutsun ollessa kalenterissa.

- 4-vuotias hevonen saa osallistua korkeintaan 15 km ihanneaikamatkalle.
- 5-vuotias saa osallistua korkeintaan 30 km matkalle.
- Yli 100km matkoilla hevosen on oltava vähintään 8-vuotias.
- Nopeuskilpailuissa hevosen on oltava vähintään 5-vuotias.
- Tarkista muut osallistumisrajoitukset VMRJ:n säännöistä.

Osallistumismuoto
Osallistumiset osoitteeseen temareefarabians@hotmail.com otsikoksi "VMRJ-CUP", muodossa:

Luokan nro.
Ratsastaja - Ratsu <*br>

Esimerkki:

Luokka 1
Paulo L. - La Rochefort ox <*br>

Poista tähti

Luokat
1. 15km
2. 30km
3. 50km
4. 80km
5. 120km
6. 145km
7. 160km

Osallistujat

1. 15km
1. Miivi - Chemin De Fer 20p
2. lottis – Naum Olechka 18p
3. Huba – Natalia 16p
4. Miivi - Ar-Pharazôn ox 14p
5. Katariina K - Mustang's Federico 12p
6. Pierre - Just One Predators 10p
7. Ireth - Priâtyj Dzentl'men 8p
8. Miivi - Starlet 51 6p
9. Paulo L. - Temareefin Andalyon 4p
10. lottis – Khalam’al 2p
11. Pierre - Pink About It 2p
12. Miivi - Ala Al-Din 2p
13. Pierre - Meostat Agron 2p
14. Elisa (VRL-06066) - Roci Rebell 2p
15. Pierre - Up 'N Ducks 2p
16. Pierre - Jar of Maple Leafs 2p
17. Lashrael - Anyamere 2p
18. Huba – Lola 2p
19. Huba – Rambo 2p
20. Tinúvel - Déjà Vu 5594 2p
21. Naxu - Damodara Delm 2p
22. Paulo L. - Treble 2p
23. lottis - Izn Flakor 2p
24. Katariina K - Mustang's Jannalynn 2p
25. Maitaip - Atulya Raktim 2p
26. Lashrael - Bayna BRA 2p
27. Pierre - Wild & Divine 2p
28. Huba – Cloe 2p
29. Tinúvel - DD Yekaterina 2p
30. Tinúvel - Irden 5594 2p
31. Paulo L. - Temareefin Arizona Sky 2p
32. Tinúvel - DD Nerissa 2p
33. Miivi - Faiza Zafir 2p
34. Lashrael - Nouvion Aleksei 2p
35. Miivi - Tbelo Yemn 2p
36. Miivi - Quenta Silmarillion ox 2p
37. Miivi - Vache V 2p
38. Tinúvel - Herring Chaksiz 2p
39. Lashrael - Gisilmere 2p
40. Miivi - Bezique Fizz 2p
41. Paulo L. - Temareefin Aestol 2p
42. Tinúvel - DD Dabaraly 2p
43. Katariina K - Mustang's Torybian 2p
44. Tinúvel - Bahia Blanca SNAK 2p
45. Miivi - Rondel 2p
46. Katariina K - Nixkamich 2p
47. Pierre - Light Jets Up 2p
48. lottis – Belosnežka 2p
49. Lashrael - Hesanyamere 2p
50. Paulo L. - Sunspotting 2p
51. lottis – Nouvion Nadezhda 2p
52. Tinúvel - DD Captain Hook 2p
53. Huba – Milou 2p
54. Lashrael - Sanyamere 2p
55. Huba – Jeltsin 2p
56. Lashrael - Hravmere 2p

Hylätyt:
Lashrael - Misarmere
Paulo L. - Adila al Temareef ox
Tinúvel - Megamind 5594
Huba – Nadja
lottis – Beloglazova
Maitaip - Jaya Meda
Pierre - In The Bay Lightning
Paulo L. - Sheikh Twine
Lashrael - Mildrithmere
Lashrael - Alysmere
Tinúvel - Atallah al Temareef ox
Pierre - Duro DLHS
Pierre - Give Me Penguins
Break - Love Affair Fik

2. 30km
1. Break - Knoxdale Love Burns 20p
2. Huba – Imtiyaz ox 18p
3. Tinúvel - CRH Eat My Shorts! 16p
4. Lashrael - Ludomir 14p
5. Miivi - Derryworld Polly 12p
6. Miivi - A.D. Do Re Mi 10p
7. lottis – Rozaliya 8p
8. Miivi - Terracina MIV 6p
9. lottis – Serdtsevina 4p
10. Pierre - Cascade 2p
11. Paulo L. - Sir Braxton 2p
12. lottis – D’yavol 2p
13. Lashrael - Gojamere 2p
14. Miivi - RHR Desert Hawk 2p
15. felissa - Binyamin Rico ox 2p
16. Lashrael - River Chorale 2p
17. Ireth - Akimon Pelez 2p
18. Miivi - Fanya Czekan ox 2p
19. Paulo L. - Hallucination 2p
20. Lashrael - Zoran 2p
21. Miivi - Nützlich 2p
22. lottis – Fakirpelvan 2p
23. Minni - Galamere 2p
24. Tinúvel - DD Durmus Perisde 2p
25. Velmu - Tuomi-Ukko 2p
26. Lashrael - Airysmere 2p
27. Huba – Bayhas ox 2p
28. Lashrael - Lyubka 102 2p
29. Break - Sweetheart Yemn 2p
30. Huba – Yaron Spektras ox 2p
31. Miivi - Dasdar Yemn 2p
32. Paulo L. - Ashraqat el Asad 2p
33. Miivi - A.D. Ocean Eliot 2p
34. lottis – Smert’ ot Granitsy 2p
35. Paulo L. - Jathibiyya 2p
36. Lashrael - Gromovmere 2p

Hylätyt:
Paulo L. - RWR As you wish
Tinúvel - Angelica 5594
Miivi - Arabian Gold
Lashrael - Cadine
Velmu - Susikallion Silfir ox
Lashrael - Afanasmere
Tinúvel - CRH Bethanne
Lashrael - Natalina
Paulo L. - Siopricia Yemn
Miivi - Shereca Delshad

3. 50km
1. Pierre - Avalanche and Alive 20p
2. Paulo L. - Alisha al Shadiya ox 18p
3. Katariina K - Naira 16p
4. Paulo L. - Malakeh al Najya ox 14p
5. Katariina K - Lenmana 12p
6. Huba – Najmah ox 10p
7. Rea - Breandan Aleesha 8p
8. Huba – Adara ox 6p
9. Pierre - Takin' Back My Blues 4p
10. Pierre - Red Wings Way Out 2p
11. Pierre - Up 'N Away 2p
12. Huba – Bora Jaffer ox 2p
13. Pierre - Give Me A Sign 2p
14. Velmu - Camelot ox 2p
15. Ireth - Anwar Damis ox 2p
16. Pierre - Blackhawks Down 2p
17. Pierre - Another Way Out 2p
18. Katariina K - Wamblee 2p
19. Huba – Malikah ox 2p
20. Paulo L. - Zafirah ox 2p
21. Pierre - Beat Blue Jackets 2p
22. Tinúvel - Fallen Angel al Daydream ox 2p
23. Paulo L. - Kizomara Warza ox 2p

Hylätyt:
Pierre - Lost in the Echo
felissa - Five's Dorelia ox
Paulo L. - Hafeez al Najya ox
Paulo L. - Malakah al Najya ox
Huba – Hafizah ox
Pierre - Lost In The Flames

4. 80km
1. Pierre - Still Islanders 20p
2. Paulo L. - Eligia z Trze ox 18p
3. Pierre - City of Senators 16p
4. Pierre - Wretched & Divine 14p
5. Ireth - BT My Doret ox 12p
6. Paulo L. - DD Princess 10p
7. Pierre - Clone Lass Doublecross 8p
8. Pierre - Todavia 6p
9. Pierre - Twin Twist Elita One 4p
10. Pierre - Light Em Up 2p
11. Velmu - Ayar TAL 2p
12. Velmu - Leveret ox 2p
13. Pierre - It's Not Flyers Time 2p
14. Paulo L. - Shiaril al Nimd ox 2p
15. Lashrael - Arochmere 2p

Hylätyt:
Paulo L. - Red Ball
Pierre - In The End
Pierre - Q-tip Arcee
Paulo L. - Janan al Qadir ox

5. 120km
1. Lashrael - Azario 10p
2. Paulo L. - Qutb In'am al Qadir ox 8p
3. Paulo L. - La Rochefort ox 6p
4. Paulo L. - Bahija Fahd 4p
5. Lashrael - Rodlam 2p
6. Lashrael - Hehruna 2p
7. Paulo L. - Bambina 2p

Hylätyt:
Paulo L. - Cinhook's Bay Leaf
Paulo L. - Khalisah Amal al Najya ox

6. 145km
1. Lashrael - Ptolemei DAWA 10p
2. Lashrael - Tarcil 8p
3. Pierre - Beat It 6p
4. Lashrael - Rodericmere 4p

Hylätyt:
Lashrael - Ysgyn
Lashrael - DD Ylgamak Burgut

7. 160km
1. Paulo L. - Przemyslaw z Trze ox 10p
2. Paulo L. - Mscislaw z Trze ox 8p
3. Paulo L. - DD That's True 6p
4. Lashrael - Gurban 4p
5. Lashrael - DD Gongur Jady 2p
6. Lashrael - Sarch 2p
7. Paulo L. - Nieprzytomny ox 2p
8. Paulo L. - Aschan Maruzel ox 2p

Hylätyt:
Lashrael - Yetune
Pierre - B Crash Ion
Lashrael - Hanrel