Tuulenpesän Kartano

Evm

Geggonen


ei saavutuksia
ori
ravuri

Hermoriihi


ei saavutuksia
ori
yleispainotus

Kehponen


VV II
ori
yleispainotus

Luoteen Muisto


ei saavutuksia
ori
yleispainotus

Nopsan Potku


VIR MVA Ch, KTK III, SLA I
ori
yleispainotus

Peijooni


VV II
ori
yleispainotus

Pienpeto


ei saavutuksia
ori
yleispainotus

Pumpulikunkku


ei saavutuksia
ori
yleispainotus

Ruurikki


ei saavutuksia
ori
yleispainotus

Rymy-Ruhtinas


KTK III
ori
yleispainotus

Rönsyrölli


ei saavutuksia
ori
yleispainotus

Tuhatkauno


KTK II
ori
yleispainotus

Kopsan Mikä Boogie


ei saavutuksia
ruuna
koulupainotus

Tenholan Turhapuro


ei saavutuksia
ruuna
koulupainotus

Halitulijallaa


KERJ I
tamma
yleispainotus

Hallan Hillahaamu


ei saavutuksia
tamma
yleispainotus

Kehräkkä


ei saavutuksia
tamma
yleispainotus

Kermikkä


EV I,VV II,SV II
tamma
yleispainotus

Kuunkuje


KTK III
tamma
yleispainotus

Nummen Noita


ei saavutuksia
tamma
ravuri

Vattupuskan Hihittäjä


ei saavutuksia
tamma
yleispainotus

1-polvinen

Duanin Tervahauta


ei saavutuksia
ori
ravuri

Hengenvaaran Takatalvi


VV II,SV I
ori
yleispainotus

Hiprakan Siipiveikko


SV II
ori
koulupainotus

Hopean Maahinen


KV II,SV I
ori
koulupainotus

Hortensian Salmiakkiritari


KV II,SV II
ori
koulupainotus

Iki-Elmo


SV I
ori
ravuri

Ilmarinen VIM


ERJ II,KRJ III,KERJ III,YLA III,SLA II
ori
yleispainotus

Jörön Satanisti


ei saavutuksia
ori
estepainotus

Kaunan Bilehile


EV I,KV II,KEV III,SV III
ori
yleispainotus

Kaunon Tupla-Uuno


KTK III,KRJ I,KV II,SV I
ori
koulupainotus

Kuukarin Merlin


EV II,KV II,KEV III,SV I
ori
yleispainotus

Kuuralehdon Lumilyhty


EV II,KV III,SV I
ori
este-ja koulupainotus

Kuusniemen Unimurros


KTK II,VV II,SV II
ori
yleispainotus

Kuusniemen Voinipsu


VV II,SV I
ori
yleispainotus

Kärmeniemen Mihkel


KTK II,SV II
ori
yleispainotus

Loimulehdon Yökiitäjä


SV III
ori
ravuri

Mixedin Ohrantappura


EV I,SV II
ori
estepainotus

Mutalan Kuolonkalma


ei saavutuksia
ori
koulupainotus

Mörkövaaran Lettumaakari


KTK III,EV I,KV II,KEV II,VV II,SV I
ori
yleispainotus

Mörkövaaran Metsänpeikko


VV II,SV II
ori
yleispainotus

Naskali


ei saavutuksia
ori
yleispainotus

Pirunmyrsky


KTK II,KEV II,SV II
ori
kenttäpainotus

Rohkean Vauhkomieli


KV II,SV I
ori
koulu-ja estepainotus

Seppäjärven Kultarohmu


SV II
ori
koulupainotus

Tuiskulan Petomania


SV II
ori
yleispainotus

Tuulenpesän Tervapiru


KV II,SV I
ori
yleispainotus

Viisikon Juhlamurha


EV I,KV II,KEV III,SV I
ori
yleispainotus

Vuornan Ruisrosmo


KV II,SV I
ori
koulu-ja valjakkopainotus

Vähäpellon Wiineri


KTK III,EV I,KEV I,VV II,KV III,SV II
ori
yleispainotus

Vähäpellon Villamo


KTK II,SV III
ori
yleispainotus

Ellenin Sypressi


VVJ III
tamma
koulu-ja valjakkopainotus

Helinän Lakkahillo


KEV III,SV II
tamma
kenttäpainotus

Helmiahon Kaamoshilla


KTK II,SV I
tamma
koulupainotus

Hiilloshattara


KTK II,KEV II,SV II
tamma
kenttäpainotus

Hopean Kesähenki


EV II,SV II
tamma
estepainotus

Hopean Pikku-Misteli


EV II,SV I
tamma
estepainotus

Huvin Hillevi


EV I,SV II
tamma
estepainotus

ILO Katrilli


KTK III,KRJ I,VVJ III,YLA II,SLA I
tamma
koulu-ja valjakkopainotus

Loimulehdon Raivotar


SV I
tamma
ravuri

Maanan Veilamo


KTK II
tamma
koulupainotus

Mörkövaaran Kettukarkki


SV II
tamma
yleispainotus

Mörkövaaran Leinikki


KTK III,EV II,KV II,KEV II,VV II,SV I
tamma
yleispainotus

Mörkövaaran Veriapila


KERJ I,EV I,KV II,KEV II,VV II,SV III
tamma
yleispainotus

Pompeji Tähtivalssi


SV II
tamma
ravuri

Riekontorpan Lyyra


ei saavutuksia
tamma
este-ja koulupainotus

Rihtniemen Prisilla


KV III,SV III
tamma
este-ja koulupainotus

Riikinnevan Vedenneito


EV II,KV II,SV I
tamma
yleispainotus

Runon Neilikka


KTK III,VV II,KV III,SV II
tamma
koulu-ja valjakkopainotus

Ruudin Tervapääsky


KTK III,EV II,KV II,SV III
tamma
este-ja koulupainotus

Turmeltajan Sadonkorjuusirppi


EV I,KV III,SV I
tamma
koulu-ja estepainotus

Tuulenpesän Hillakka


KV II
tamma
yleispainotus

Varismäen Tähdenhento


KV II,SV II
tamma
koulupainotus

Villahaan Esteriina


KV II,SV II
tamma
koulu-ja estepainotus

Vähäpellon Korvapuusti


KTK III,VV I,KEV II,SV I
tamma
yleispainotus

2-polvinen

Hattuvaaran Suklaanappi


KTK II,KV III,SV II
ori
koulupainotus

Hunajamäen Atomiinus


SV II
ori
estepainotus

Hunajamäen Kermavaahto


VV III,SV II
ori
yleispainotus

Huvin Hulvaton


SV II
ori
estepainotus

Huvin Unimasa


KTK III,KV II,SV II
ori
koulupainotus

Huvitutin Maitoparta


EV I,KV II,SV III
ori
koulu-ja estepainotus

Huvitutin Unski


EV II,SV III
ori
estepainotus

Kahvihammasta Kolottaa


KTK III,KEV II,SV II
ori
este-ja kenttäpainotus

Kekriyön Kaamia Kavaljeeri


KTK II,KEV II,SV I
ori
este-ja kenttäpainotus

Koistilan Pyörre


KTK III,KRJ II
ori
koulupainotus

Kuukarin Maanavilja


EV II,KV III,KEV III,SV I
ori
yleispainotus

Kuuralehdon Haades


KV II,SV I
ori
koulupainotus

Kuuralehdon Lemminkäinen


EV I,KV III,SV III
ori
yleispainotus

Kuuralehdon Vihavaino


EV I,KEV II,KV III,SV II
ori
yleispainotus

Mutalan Huinamo


ei saavutuksia
ori
este-ja koulupainotus

Mörkövaaran Kuunliekki


KTK III,SV II
ori
yleispainotus

VSN National Ch Mörkövaaran Tattiritari


KTK I,EV I,KEV II,VV II,KV III,SV II
ori
yleispainotus

Rajattoman Koijari


ei saavutuksia
ori
este-ja koulupainotus

Renanssi


ei saavutuksia
ori
yleispainotus

Ch Runo-Roope


KTK III
ori
este-ja koulupainotus

Runon Batman


ERJ II,EV II,KV II,KEV III,SV I
ori
yleispainotus

Turmeltajan Kuolonsyöjä


KTK II,EV II,KEV II,SV I
ori
este-ja kenttäpainotus

Tuulenpesän Ennustaja


KTK II,SV I
ori
koulupainotus

Tuulenpesän Vuorenhaltia


KV II,SV II
ori
yleispainotus

Vatupassi RC


SV I
ori
ravuri

Vekaratonttu


ei saavutuksia
ori
koulupainotus

Ventoksen Jäänpolte


KTK III
ori
yleispainotus

Viisikon Pakkasvahti


SV III
ori
yleispainotus

Villahaan Iltamo


ei saavutuksia
ori
koulu-ja valjakkopainotus

Villahaan Vilunki


KV II,SV III
ori
koulupainotus

Vuornan Monsuuni


KTK III,KV III,SV II
ori
koulupainotus

Vähäpellon Havuhukka


KTK II
ori
yleispainotus

Aarniometsän Valonvälke


KTK III,ERJ I,KRJ II,KERJ II,YLA II,SLA II
tamma
yleispainotus

Hattuvaaran Pihla


KV III,KEV III,VV III
tamma
yleispainotus

Hiiden Aurora


EV I,SV I
tamma
estepainotus

Hortensian Helmililja


KTK II,KV II,SV I
tamma
yleispainotus

VIR MVA Ch Jukolan Järvineito


KTK II,VV I,EV II,KV II,KEV III,SV I
tamma
yleispainotus

Kaunon Haavekuva


KTK III,KV II,SV I
tamma
koulupainotus

Kuuralehdon Aurinkotähti


EV I,KV II,VV II,SV II
tamma
yleispainotus

Kuuralehdon Marionetti


KV II
tamma
koulupainotus

Kärmeniemen Lapinhilla


ei saavutuksia
tamma
yleispainotus

Liinahaan Runoratsu


KTK III,ERJ III,KRJ III
tamma
yleispainotus

Lumilempi


KTK II
tamma
kenttäpainotus

Moon Surmiina


ei saavutuksia
tamma
koulu-ja estepainotus

Mustasuon Kuurankukka


EV II,KV III,KEV III,SV III
tamma
yleispainotus

Ch Mäkisuon Unikuu


KTK II,KV II
tamma
koulupainotus

Mörkövaaran Tuulikello


KTK III,EV I,KV II,KEV II,VV II,SV II
tamma
yleispainotus

Runon Hippiäinen


KV II,SV II
tamma
koulupainotus

Snillin Hopeasiipi


SV I
tamma
yleispainotus

Tiilikan Lokkiystävä


EV II,KEV II,KV III
tamma
yleispainotus

Tiilikan Nuoska


KV II,KEV II,SV III
tamma
yleispainotus

Tuulenpesän Apilliina


KV II
tamma
koulu-ja valjakkopainotus

Tuulenpesän Lapinvuokko


ei saavutuksia
tamma
koulu-ja valjakkopainotus

Tuulenpesän Wuokkonen


VV I,KV II
tamma
koulu-ja valjakkopainotus

Tähtisumua


EV I,KV II,KEV III,SV I
tamma
yleispainotus

Vaaranmaan Terhikki


VV III,SV III
tamma
yleispainotus

Wallan Muriel


KV III,SV II
tamma
koulu-ja valjakkopainotus

Varismäen Routalempi


KV II,SV II
tamma
koulupainotus

Villahaan Siniriina


KTK II,KV II
tamma
koulupainotus

Vuornan Noitarumpu


KV II
tamma
este-ja koulupainotus

Vähäpellon Sopusointu


ei saavutuksia
tamma
yleispainotus

3-polvinen

Breawan Kellaripoliisi


KV II,SV II
ori
koulupainotus

Fiktion Kaarne


KTK II,KRJ II,VVJ I,YLA II,SLA I,SV II
ori
koulu-ja valjakkopainotus

Hevilettipitko


KTK II,KEV III
ori
yleispainotus

Hiiden Jalokahvi


KV II,SV II
ori
koulupainotus

Hovi-Niko


ei saavutuksia
ori
koulupainotus

Huvin Nukkumatti


SV I
ori
yleispainotus

Huvin Yökyöpeli


KV II,SV II
ori
koulupainotus

Huvitutin Kitupiikki


KTK III,EV II,KV II,KEV III,SV I
ori
yleispainotus

Hymnin Kurimus


ei saavutuksia
ori
koulupainotus

Joikujärven Pekko


ei saavutuksia
ori
este-ja koulupainotus

Kaunon Ennuskivi


KTK III
ori
koulupainotus

Kaunon Vaniljanalle


KV I,SV II
ori
koulupainotus

Ketolan Leopold


SV II
ori
yleispainotus

Koivukylän Savusauna


SV II
ori
koulupainotus

Milkan Kaskivara


ERJ II
ori
yleispainotus

Moon Katusoittaja


KTK II,KV II,KEV III
ori
yleispainotus

Moon Varjostaja


ei saavutuksia
ori
koulu-ja estepainotus

Pirunkorven Kelmi


ei saavutuksia
ori
koulu-ja valjakkopainotus

Riiviöiden Rinski


SV III
ori
yleispainotus

Rohkean Piruparka


SV I
ori
koulu-ja estepainotus

Sadan Sumuhuurre


KEV II
ori
yleispainotus

Sadun Marlin


ei saavutuksia
ori
yleispainotus

Seppäjärven Aamurusko


ei saavutuksia
ori
yleispainotus

Tuulenpesän Kauhutohtori


KV II
ori
koulupainotus

Tuulenpesän Lumivirsu


ei saavutuksia
ori
kenttäpainotus

Tuulenpesän Pythagoras


KV II
ori
koulupainotus

Tuulenpesän Runoniekka


KV II,KEV III
ori
yleispainotus

Vaapukan Porvari


SV I
ori
koulupainotus

Vappulan Pirunpolte


ei saavutuksia
ori
yleispainotus

Viehättävän Saturnus


KV II
ori
koulu-ja estepainotus

Fiktion Rosanja


KTK III,KV II
tamma
koulupainotus

FS Uniikki


KRJ II,VVJ III,YLA II,SLA II
tamma
koulu-ja valjakkopainotus

Hengenvaaran Kaino-Vieno


ei saavutuksia
tamma
yleispainotus

Hengenvaaran Margarita


ei saavutuksia
tamma
yleispainotus

Huvin Sotaleski


KV II
tamma
koulupainotus

Huvitutin Ketunleipä


ei saavutuksia
tamma
yleispainotus

Huvitutin Sonetti


KV II,SV III
tamma
koulupainotus

Illusionistin Suklaaunelma


ei saavutuksia
tamma
koulu-ja estepainotus

Kaunon Surunauha


KV II,SV I
tamma
koulupainotus

Kievarinkujan Taikavarpu


SV II
tamma
koulupainotus

Kuuralehdon Lispetti


KV II
tamma
koulupainotus

Kuuralehdon Utujoutsen


KV II
tamma
koulupainotus

Mörkövaaran Kauhutarina


KV I,VV I,KEV II
tamma
yleispainotus

Rätvänän Lillami


ei saavutuksia
tamma
este-ja koulupainotus

Riikinnevan Virnanlehti


ei saavutuksia
tamma
este-ja kenttäpainotus

Sumusaaren Pieneläin


ei saavutuksia
tamma
yleispainotus

Tuiskulan Kuunkuiske


KV II
tamma
koulupainotus

Ch Turmeltajan Siro-Sointu


KTK II,KV II
tamma
koulupainotus

Turmeltajan Tuonetar


KTK III,VV II
tamma
yleispainotus

Tuulenpesän Aurelia


ei saavutuksia
tamma
estepainotus

Tuulenpesän Kerttuli


ei saavutuksia
tamma
koulupainotus

Tuulenpesän Mielikki


KV II
tamma
koulupainotus

Tuulenpesän Valotar


ERJ II,KRJ II,VVJ II
tamma
yleispainotus

Vaniman Taivaanvalkea


KTK III,KV II
tamma
koulupainotus

Ventoksen Rusinantte


SV II
tamma
yleispainotus

4-polvinen

Fiktion Ruuri


KV II
ori
koulupainotus

Hiiden Kynteli


KV II,KEV III
ori
yleispainotus

Huvitutin Turmanloukko


ei saavutuksia
ori
este-ja koulupainotus

Huvitutin Utuvilla


ei saavutuksia
ori
este-ja koulupainotus

Jalavan Unipoliitikko


KTK II,VV I,KV II,SV II
ori
yleispainotus

Julma-Jussi TK


KRJ I,KERJ II,VVJ II,ERJ III,SV I
ori
yleispainotus

Kaunon Hohkakivi


KTK III
ori
koulu- ja estepainotus

Kaunon Kaarnalaiva


KTK III,KV I,VV I,SV II
ori
koulu-ja valjakkopainotus

Kievarinkujan Reemeli


KV I,SV II
ori
koulupainotus

Kuuralehdon Leiskuri


ei saavutuksia
ori
yleispainotus

Kuuralehdon Tammensydän


ei saavutuksia
ori
yleispainotus

Liljan Hallauni


SV II
ori
este-ja koulupainotus

Runon Pilvitaateli


ei saavutuksia
ori
koulupainotus

Sadan Aamulokki


KV II,KEV III,SV III
ori
yleispainotus

Sadun Jafar


SV II
ori
yleispainotus

Sadun Triton


ei saavutuksia
ori
yleispainotus

Turmeltajan Eituumitään


KTK III,KV I,KEV II,SV I
ori
yleispainotus

Tuulenpesän Jalotuska


KV II
ori
este-ja koulupainotus

Tuulenpesän Montanja


KV II
ori
koulupainotus

Tuulenpesän Saituri


VV I,KV II,KEV II,SV II
ori
yleispainotus

Tuulenpesän Taavetti


SV III
ori
yleispainotus

Tuulenpesän Varjoissa Kulkija


KRJ I,ERJ III,KERJ III,SV I
ori
yleispainotus

Vappulan Piilopulla


SV III
ori
yleispainotus

Vappulan Sokerimunkki


SV II
ori
yleispainotus

Varismäen Vulcanus


ei saavutuksia
ori
este-ja koulupainotus

Villahaan Tohelo


SV II
ori
koulupainotus

Viisikon Sumupisku


SV I
ori
yleispainotus

Fiktion Katkeransuloinen


KV I,KEV II,VV II,SV II
tamma
yleispainotus

Fiktion Myrtti


KTK II,VV I,KV II
tamma
koulu-ja valjakkopainotus

Hengenvaaran Vinetta


KTK II,EV I,VV I,KV II,KEV II
tamma
yleispainotus

Kaunon Wellamo


ei saavutuksia
tamma
koulupainotus

Kodon Juhannusruusu


KV I
tamma
koulupainotus

Kärmeniemen Odessa


ei saavutuksia
tamma
yleispainotus

Riekontorpan Sävellahja


SV II
tamma
koulu-ja estepainotus

Tiusan Auliina


ei saavutuksia
tamma
estepainotus

Tuiskulan Kuunkulta


ei saavutuksia
tamma
yleispainotus

Tuulenpesän Kesä-yö


KV II,VV II
tamma
koulu-ja valjakkopainotus

Tuulenpesän Kuunhelmi


ei saavutuksia
tamma
koulupainotus

Tuulenpesän Surulilja


KV II
tamma
koulupainotus

Tuulenpesän Taivaanlaulu


KV I
tamma
koulupainotus

Tuulenpesän Torpantyttö


VV I,KEV II,KV II
tamma
yleispainotus

Vaniman Nektariina


ei saavutuksia
tamma
yleispainotus

Wiherkankaan Pinjata


KV II,KEV II
tamma
yleispainotus

Wiherkankaan Suojelusenkeli


KTK III,KV II,KEV III
tamma
yleispainotus

4+-polvinen

Annin Ylioppilas


KRJ III
ori
koulupainotus

Fiktion Aulis


KV I
ori
koulupainotus

Fiktion Eenik


KTK II
ori
koulu-ja valjakkopainotus

Fiktion Maksimus


KV II,SV II
ori
koulupainotus

Fiktion Rehti


KTK II
ori
koulu-ja valjakkopainotus

Fiktion Ärripurri


KTK II,KV II,SV II
ori
koulupainotus

Haavelaakson Kaipuu


KTK III,KRJ I,ERJ II,VVJ II,YLA II,SLA II
ori
yleispainotus

Haavelaakson Kapina


KRJ II,ERJ III,YLA II,SLA I
ori
este-ja koulupainotus

Heinämäen Taikuri


KRJ I,ERJ II,KERJ III,YLA II,SLA I
ori
yleispainotus

Huvin Pikkutiainen


SV II
ori
koulu-ja estepainotus

Hämypuron Pipari


KTK II
ori
koulupainotus

Hämypuron Urho


ei saavutuksia
ori
koulupainotus

Joukahainen AK


ei saavutuksia
ori
yleispainotus

Kaihon Revoneetu


SV III
ori
koulupainotus

Kaunon Emanuel


KV II
ori
koulu-ja estepainotus

Kaunon Marsalkka


KV II,SV I
ori
koulupainotus

Kaunon Mielihalu


KTK I,KV I,SV II
ori
koulupainotus

Koistilan Viluri


ei saavutuksia
ori
este-ja koulupainotus

Lakean Valder


ei saavutuksia
ori
este-ja koulupainotus

Nupun Hallansuru


KV II,SV II
ori
koulupainotus

Nupun Ukonvirva


KV II,SV II
ori
este-ja koulupainotus

Reposaaren Pohjantähti


KTK II,SV I
ori
koulupainotus

Riiviöiden Tunturivaeltaja


KTK II,SV III
ori
koulupainotus

Riiviöiden Vainoaja


KTK III,SV I
ori
estepainotus

Ruudin Kuutamolla


VV II,SV I
ori
koulu-ja valjakkopainotus

VIR MVA Ch Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko


KTK I,KRJ II,VVJ II,SV I
ori
koulu-ja valjakkopainotus

Tuulenpesän Julmaölkky


KV I,VV I,KEV II,SV II
ori
yleispainotus

Tuulenpesän Pellonpekko


ei saavutuksia
ori
yleispainotus

Tuulenpesän Puukkojunkkari


KV I,KEV II,SV II
ori
yleispainotus

Tuulenpesän Talonpoikainen


KV III,KEV III,SV II
ori
yleispainotus

Tuulenpesän Unelias


KV II,SV II
ori
este-ja koulupainotus

Vaapukan Menninkäinen


KRJ III
ori
koulupainotus

Varjoruhtinas


KV II,VV II,KEV III,SV II
ori
yleispainotus

Wiherkankaan Houdini


KV II,KEV II,SV I
ori
yleispainotus

Fiktion Limelli


KV I
tamma
koulupainotus

Fiktion Viennetta


ei saavutuksia
tamma
koulupainotus

Haavelaakson Aamukaste


KV II,SV II
tamma
koulupainotus

Haavelaakson Valssi


KTK III,KV II,SV II
tamma
koulupainotus

Heinämäen Tarinoitsija


ERJ II
tamma
yleispainotus

Heinämäen Tinjami


ei saavutuksia
tamma
yleispainotus

Huvin Virinä


ei saavutuksia
tamma
koulupainotus

Koistilan Karna


KTK II,EV I,KV II,SV II
tamma
este-ja koulupainotus

Koistilan Lumikki


KTK III
tamma
este-ja koulupainotus

Koistilan Sireeni


KTK II,EV II,SV I
tamma
yleispainotus

Koston Pimeys


KTK III, SV I
tamma
estepainotus

Koivumäen Pai


KTK III, SV I
tamma
koulupainotus

Lakean Unikeko


ei saavutuksia
tamma
yleispainotus

Moon Janella


KTK III
tamma
koulu-ja valjakkopainotus

Moon Lupaus


KTK III
tamma
koulu-ja valjakkopainotus

Moon Savusuudelma


VIR MVA Ch,KTK II
tamma
yleispainotus

Nokikylän Liinu


ei saavutuksia
tamma
yleispainotus

Nupun Kanelitähti


KTK III,KV II,SV III
tamma
koulupainotus

Nupun Kuutaika


KV II,SV II
tamma
koulupainotus

Nupun Lasiliina


KEV III,SV II
tamma
yleispainotus

Onnen Harhatar


Ch, KTK II
tamma
ravi-ja valjakkopainotus

Pirunkorven Kiviyrtti


KTK III
tamma
koulu-ja valjakkopainotus

Rätvänän Kaamosenkeli


ei saavutuksia
tamma
koulupainotus

Saraliina U


ei saavutuksia
tamma
yleispainotus

Sointulan Lemmenlampi


KV II,SV II
tamma
koulupainotus

Tindemari KAT


ei saavutuksia
tamma
estepainotus

Tuikin Triinu


ERJ III,KRJ III
tamma
yleispainotus

Tuiskulan Kanelipulla


KV II,KEV III,SV II
tamma
yleispainotus

Turmeltajan Valkovilja


SV II
tamma
yleispainotus

Tuulenpesän Hipsu


ei saavutuksia
tamma
koulupainotus

Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus


KTK III, SV II
tamma
koulu-ja valjakkopainotus

Tuulenpesän Liinaharja


KTK III, SV II
tamma
koulu-ja valjakkopainotus

Tuulenpesän Pirunmarja


KTK III,KV I,SV II
tamma
koulupainotus

Vaapukan Piruetti


ei saavutuksia
tamma
koulupainotus

Wilhelmiina HUI


ei saavutuksia
tamma
koulupainotus

Yaven Illuusia


VIR MVA Ch, KTK III, VVJ II
tamma
valjakko- ja ravipainotus

♰ Muistoissamme

sh-t Viehättävän Venla KTK III,KRJ I,YLA III,SLA II